Agroturystyka Salamander

Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie znajdziecie się z dala od szumu samochodów, pędu życia oraz zgiełku miasta.

U nas oprócz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu wśród pagórków i pięknych widoków zostaniecie Państwo otuleni rodzinną atmosferą gospodarzy a zarazem w pełni profesjonalną obsługą.

Nasz dom znajduje się w wyjątkowym miejscu, w szerokiej dolinie pasma Beskidu Niskiego, którego Pagórki pokryte są ogromną ilością drzew.One zaś  nadają uroku budząc się każdej wiosny i zmieniając smutny przedwiosenny krajobraz naszej wsi w radosną pełnej zieleni krainę. Latem Puławskie łąki pokrywają niezliczone gatunki różnobarwnych kwiatów, pobudzając nasze zmysły do relaksu i inspiracji a także do spacerów oraz wycieczek rowerowych (możliwość wypożyczenia)np. nad niedaleko płynącą rzekę Wisłok. Po okresie ciepłych i pełnych słońca dni, wcześniej wspomniane drzewa szykując się do zimy otoczą nas blaskiem złotych liści, a jesienne słońce nieraz otula nas swoim wyjątkowym już innym ciepłem. Po tym jak już jesień nas opuści co roku gości u nas zima, która swoim białym puchem i skrzącym się mrozem zaprasza nas na stok narciarski KiczeraSki znajdujący się nieopodal naszego domu. I tak oto jak o każdej porze roku w naszej miejscowości jest coś wyjątkowego, coś co sprawia, że za każdym razem kiedy u nas Państwo gościcie, oprócz nas, sama natura w naszej wsi Was ugości.

Dodatkowo w naszym ogrodzie zadbaliśmy o to aby Państwa dzieci znalazły miejsce na bezpieczną a zarazem pełną wrażeń zabawę

Przez naszą miejscowość przebiegają główne szlaki turystyczne (czerwony i zielony) oraz trasy rowerowe.

Polub nas  na Facebook’u